Sháníte průmyslová světla pro Váš projekt?

Napište nám přes tento formulář o jaký projekt se jedná a my se Vám obratem ozveme. Případně nás můžete kontaktovat na čísle +420 577 105 715

Průmyslové Led svítidlo BRI-LED Supreme 150 W 22500lm, 5000 K

Průmyslové LED svítidlo s  dlouhou životností, vhodné pro výrobní a skladové haly, showroomy a do míst s vysokou pracovní teplotou. Je osazeno špičkovým driverem Philips s krytím IP67. Speciální design chladiče umožňuje odolávat teplotám až 70°C, je vhodné pro horké provozy jako slévárny, papírny apod. Vyměnitelné optické kryty umožňují měnit vyzařovací úhel 60/90/120°. Umožňuje stmívání 1-10V nebo v systému DALI, senzor přítomnosti.
 
 

Průmyslové LED svítidlo BRI-LED Magnum 150 W, stmívatelné 1-10 V

Průmyslové LED svítidlo složené ze světelných polí umožňující modulární skladbu se světelným tokem 14000-84000 lm / 100-600 W. Samostatné natáčení jednotlivých segmentů pro požadované směrování světelného toku, montáž pro zavěšení a pro různé sklony povrchů. Driver s vestavěnou ochranou proti přepětí a zkratu. Umožňuje stmívání, zapojení senzoru denního světla a přítomnosti.

LED průmyslové svítidlo HB100 180° 100W 8000lm denní bílá

LED průmyslové svítidlo nové generace s integrovaným proudovým zdrojem (ICD driverem). Díky integrovanému zdroji ICD je LED svítidlo menší a lehčí než starší generace LED svítidel a současně je i vysoce spolehlivé. Svítidlo HB100 je moderní a vysoce efektivní LED náhradou zastaralého průmyslového osvětlení. LED svítidlo je osazeno moderními LED čipy Sanan, jejichž použití je zde technologicky výhodné pro jejich účinnější chlazení oproti multičipům (MCOB). Svítidlo HB100 je vhodné zejména pro osvětlení staveb, výrobních a skladových hal. Svítidlo vyniká okamžitým náběhem na 100% světelného výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů. Vhodné je tedy také pro místa s častým zapínáním a vypínáním. Svítidlo je k dispozici ve dvou variantách barvy světla – studené bílé (6500K) nebo denní bílé (4500K). Je vyrobeno v celohliníkovém provedení, optická část je oddělena difuzorem a celkové provedení svítidla je bezúdržbové. Díky třídě krytí IP65 je možné svítidlo použit v interiéru i exteriéru.

Lineární LED svítidlo LC150-60 průběžné IP67 1500mm 60W 6500lm

Lineární LED svítidlo (průběžné) – doporučujeme pro osvětlení obchodů, prostorů ve výrobních a skladovacích halách, pro osvětlení montážních linek, nástupišť nebo obchodních prostorů, kde díky možnosti snadného propojení jednotlivých svítidel mezi sebou pomocí vstupních a výstupních konektorů, velmi dobře nahradí klasická zářivková tělesa. 60 W spotřeby na jedno LED svítidlo Vám navíc ušetří značnou část nákladů na elektrickou energii, oproti použití klasických zářivkových trubic. Lineární LED osvětlení, může být instalováno v jednotlivých řadách skládajících se z až 40 ks jednotlivých svítidel. Lineární svítidla jsou vzájemně propojitelná pomocí propojovacího kabelu 5×1,5mm2, kterým jsou svítidla osazena již z výroby. Délka propojovacích kabelů je 50 cm na vstupní i výstupní straně svítidla. Kabely jsou osazeny propojovacími konektory (samec / samice), které umožňují rychlé a snadné propojení svítidel bez nutnosti použití nářadí. Montáž svítidla je možná pomocí závěsných lanek* anebo ukotvením na pevný podkladový povrch. Svítidla vynikají nejen velmi vysokým světleným tokem, ale především jednoduchostí samotné montáže. Díky stupni krytí IP67 jsou svítidla vhodná i pro použití v exteriéru nebo v prostorech se zvýšeným požadavkem na odolnost LED osvětlení proti vodě a pevným nečistotám.

* Závěsná lanka pro závěsnou montáž i kovové úchyty pro přisazenou montáž jsou součástí dodávky

Přisazené prachotěsné IP66 LED svítidlo TP LB120 40W 5200lm 1220mm denní bílá

Prachotěsné přisazené svítidlo s výhodou použitelné zejména ve skladech a výrobních provozech. Je odolné proti vodě, prachu a korozi, je provedeno v moderním vysoce funkčním a prostorově úsporném designu.

Přisazené svítidlo IP65 63cm 24V 18W 4500K

24V voděodolné svítidlo je vhodné k náhradě zářivkového světla v místech s napájení 24V DC. Lineární LED svítidlo s rozměry 63 cm na délu a pouze 2,5 cm na výšku a 4 cm na šířku, s nízkou spotřebou 18 W a především vysokou svítivostí, osazené LED čipy SMD 2835. Svítidlo lze použít například v montážních kanálech, dílnách a místech s vysokou vlhkostí. Dále také v nákladním automobilu, dodávce, kamionu a na dalších místech s napájením 24V DC, například jako pracovní osvětlení pro obráběcí stroje, frézky, soustruhy, brusky a jiné…

BRI-LED HIBAY UFO S100 LED průmyslové svítidlo IP65 150W 130lm/W, 4000K